14.05.2021 – Täna lahkus Alvin meie hulgast, ajades üle vikerkaaresilla taga oma viimast palli. Tema tagakeha jäi nõrgemaks ja nõrgemaks ning lõpetas lõpuks liikumise, nii et oli aeg temaga hüvasti jätta ja lasta tal vabalt joosta oma suurte semude Timi, Carlo, Caesari ja Charlie-Sarliga.

Tenfield Toril oli üle Euroopa suur jälgijaskond ja me oleme õnnelikud, et ta elab edasi läbi oma laste, lastelaste ja lastelastelaste.

Oleme igavesti tänulikud Kim Ellisele, kes selle poisi meie jaoks aretas, Karen Locke’ile ja Derek Locke’ile nende abi eest selle pesakonna ilma toomisel, Sue Barnes’ile, kes tõi ta Suurbritanniast Eestisse, Lena Ushanile, Elena Fedoseevale ja Nataliale Lirika Leta kennelist, Vuokko Savolainenile, Pille Saarnitsale, Chrystina Vähmanile, Ingrid Heinale ja Karis Saarniidule, kes kaasasid teda nende aretusprogrammides, Svetlana Krezubile, kes tutvustas talle tema Ukraina ja Moldova tiitlit, kõigile tema fännidele ja sõpradele ning Inga Silda ja Tõnu Silda, tänu kellele olid tema viimased aastad ja päevad võimalikult lihtsad ja mugavad.

Aitäh teile, Janine Brüngger ja Ivi-Triin Vaher mõnede siinolevate fotode eest.

Ringokris Sunne Minya (Ch Revad Dream Esprit x Ch Tramin Waiting For The Sun) sai Venemaa ja Vene Föderatsiooni tšemioniks! Õnnitleme omanik Elina Lednevat.

Milline üllatus tänasesse sulnisse õhtusse!
Eesti Kuldsete Retriiverite tõuühingu aasta koer konkursil:
Aasta 2020 Sportlikuim koer 3. koht –
Ringokris Melian Othar
Aasta 2020 kauneim emane veteran näitustel 5. koht
Tramin Rhyanna
Aasta 2020 kasvataja 5. koht –
Kennel Ringokris
Aasta 2020 parimad järglased
2. koht – Reval Dream Esprit
3. koht – Ringokris Kernow Tindomerel
Täname kõiki toetajaid ja asjaosalisi!
Pildil Priidik, tänud ammuse pildi eest, Pille-Riin Sepp