4. novembril sündis Ringokrisis uus pesakond: 3 vahvat tüdrukut. Kutsikate sugupuu on siin 

Kõik kutsikad on broneeritud.

Lilli kolme vastsündinud tütrega.

4. september – osalesime noorte ja vanadega Kumna näitusel: Ringokris Dicampo Karlen oli nii hoos, et kohtunikul oli raske tema liikumist hinnata – tulemuseks seetõttu “väga hea”. Tema õde Ringokris Dicampo Kaelene sai “suurepärase” tulemuse. Sama tulemuse said ka meie väärikad, kuid paraku kehvas karvas veteranid Reval Dream Esprit (Priidk) ja Ringokris Kernow Viviana (Ringa), kes nautisid tähelepanu ja ringis olemas. Nägime ka Ringokris Melian Olimari kutsikat Rogerwiek Dark Chocolate’i, kes oli TP beebi ja BIS-3 beebi.

21. augustil käisime üle aasta näitusel, kaasas põhiliselt noored, kellele see oli esimene esinemine. Ringokris Dicampo Karlen (Mareluna Historia de un Sueno x Ringokris Melian Orellana) oli liiga vallatu ja ei suutnud paigal püsida, saades “väga hea”, kuid tema õde Ringokris Dicampo Kaelene näitas end paremini ja sai “suurepärase”. Ringokris Sunne Jolene (Ringokris Viva Primeiro x Tramin Waiting For The Sun) sai samuti “väga hea” tulemuse – kohtunik rõhutas, et vajab harjutamist. Meie veteran Reval Dream Esprit (Priidik) oli “suurepärane” nagu alati.

31. juulil sai kokku Ringokrisi noorte kasvandike seltskond, et tähistada K-pesakonna aastaseks saamist. Nagu ikka, oli vahva metsaretk.

14.05.2021 – Täna lahkus Alvin meie hulgast, ajades üle vikerkaaresilla taga oma viimast palli. Tema tagakeha jäi nõrgemaks ja nõrgemaks ning lõpetas lõpuks liikumise, nii et oli aeg temaga hüvasti jätta ja lasta tal vabalt joosta oma suurte semude Timi, Carlo, Caesari ja Charlie-Sarliga.

Tenfield Toril oli üle Euroopa suur jälgijaskond ja me oleme õnnelikud, et ta elab edasi läbi oma laste, lastelaste ja lastelastelaste.

Oleme igavesti tänulikud Kim Ellisele, kes selle poisi meie jaoks aretas, Karen Locke’ile ja Derek Locke’ile nende abi eest selle pesakonna ilma toomisel, Sue Barnes’ile, kes tõi ta Suurbritanniast Eestisse, Lena Ushanile, Elena Fedoseevale ja Nataliale Lirika Leta kennelist, Vuokko Savolainenile, Pille Saarnitsale, Chrystina Vähmanile, Ingrid Heinale ja Karis Saarniidule, kes kaasasid teda nende aretusprogrammides, Svetlana Krezubile, kes tutvustas talle tema Ukraina ja Moldova tiitlit, kõigile tema fännidele ja sõpradele ning Inga Silda ja Tõnu Silda, tänu kellele olid tema viimased aastad ja päevad võimalikult lihtsad ja mugavad.

Aitäh teile, Janine Brüngger ja Ivi-Triin Vaher mõnede siinolevate fotode eest.

Ringokris Sunne Minya (Ch Revad Dream Esprit x Ch Tramin Waiting For The Sun) sai Venemaa ja Vene Föderatsiooni tšemioniks! Õnnitleme omanik Elina Lednevat.

Milline üllatus tänasesse sulnisse õhtusse!
Eesti Kuldsete Retriiverite tõuühingu aasta koer konkursil:
Aasta 2020 Sportlikuim koer 3. koht –
Ringokris Melian Othar
Aasta 2020 kauneim emane veteran näitustel 5. koht
Tramin Rhyanna
Aasta 2020 kasvataja 5. koht –
Kennel Ringokris
Aasta 2020 parimad järglased
2. koht – Reval Dream Esprit
3. koht – Ringokris Kernow Tindomerel
Täname kõiki toetajaid ja asjaosalisi!
Pildil Priidik, tänud ammuse pildi eest, Pille-Riin Sepp