29.12 – Kutsikad on 6-nädalased! Päris mõnusad sellid juba!

26.12 – Alvini poeg Kämpfer Fänge Tough Gilberto sai Pihkvas juuniorserdi. Õnnitlused omanikele ja tublile händlerile Tanjale!
17.12 – Carlo ja Rianna kutsikad on 1-kuusedLõbus lumine päev “suurtel”.


12.12 – Alvini tütar Lola (Kämpfer Fänge Tian And Tamera Mowry) oli mitteametlikel TAKO kuulekusvõistlustel debüütklassi parim 16 osaleja seas – õnnitlused omanikele ja tublile koerale!

27.11 – Sillamäe näitus: Alvini poeg Kämpfer Fänge Tough Gilberto saab viimase vajaliku jun.serdi, et tulla Eesti Juunior-tšempioniksja on PI 4. Kaata on juuniorklassis 2 ja PE 4.

17.11 sündisid Riannal (ja Carlol) kutsikad. Rianna tunneb end hästi ja suhtub emakohustesse väga tõsiselt.


6.-7. 11 – Tartu rahvusvaheline näitus, Kaata on mõlemal päeval emaste juuniorides SP3 – tubli tulemus esimeste ametlike ja veel isenäituste kohta! Sarli tütar Terra Antyda Sani Yvette on parim emane 3. Näeme ka Alvini järglasi kasvandusest Cayring

3.11 – meie hea sõber kass Kurri jääb viimsele unele

Kõrval: Kaata vabaseis

 


23.10 – Saabuvad kinnitused, et Carlo on Leedu ja Alvin Läti tšempion
20.09 – Saame kinnituse, et Alvin on nüüd Est V Ch Tenfield Tori!
12.09 – Zhitomir, Ukraina – Tramin Grandmaster, meie Kaata vend ja Carlo (Guldfynd’s Careful Casillase) poeg, on tõu parim kutsikas. Õnnitlused pererahvale!

Tramin Grandmaster Zhitomiris


12.09 – Tallinna näitusel on “meie lapsed” väga tublid: Alvini (Tenfield Tori) tütarCayring Harriet Haldlane on TP kutsikasSarli (Trebell Ticket To Ride) tütar Star Light Son Adria saab serdi ja on parim emane 2, Star Light Son Amore emaste avaklassi 4. 

Cayring Harriet Haldlane


11.-12.09 – Reis Kaunasesse näitustele. Carlo (Guldfynd’s Careful Casillas) tuleb jahikoerte näitusel tõu parimaks ja näituse kolmandaks, teisel päeval on parim isane 3. Alvini (Tenfield Tori) kutsikad Kämpfer Fänge Tolerant Ariel ja Kämpfer Fänge Tough Gilberto saavad juuniorserdid ja Ariel on TP juunior!

Carlo jahikoerte näitusel. Foto: Reet Tutt


07.-08.08 – Rootsis dogide värvinäitust hindamas.  Pildid pühapäevaselt serdinäituselt

Värvinäituse gala pildid. Fotod: Lisbeth Högmo

Kõrval BIS-1 & BIS-2


06.08 – Külas Oxunda kuldsetel.

23.-25.07 – kuldsete TÜ suvepäevad Vehendis. Toimus mitteametlik suvenäitus, Eivind Mjaerumi (Norra) hindamisega serdinäitus ja muu lahedat. Tõsiselt mõnus üritus, kuhu tahaks alati jõuda.

18.07 – Ogre näitus Lätis, Alvini tütar Kämpfer Fänge Tolerant Ariel saab juunirserdi ja on PE 3! Õnnitlused Christhina!

 

Kämpfer Fänge Tough Gilberto (Tenfield Tori x Guldfynd’s Doftande Dune)

Foto: H. Einasto

03.07 –  Luige näitus, Alvini poeg Kämpfer Fänge Tough Gilberto on VSP juunior ja Parim Isane 2, tütar Kämpfer Fänge Tolerant Ariel juuniorklassis SP 3. Sarli tütar Star Light Son Amore on avaklassi SP 1 ja lõpuks Parim Emane 2, tema õde Star Light Son Adria on avaklassi SP 4.

Star Light Son Amore (Trebell Ticket To Ride x Est Ch Meiepere Creme Gracia

Foto: H. Einasto


Foto: Meiepere

19.06 – Annikoru VIII rühma näitus, Sarli (Trebell Ticket To Ride) järglane Meiepere Good As Gold on TP juunior, PI 4 ja BIS 2 juunior! Õnnitlused omanikule ja kasvatajale!


Suveaeg on kuurorti aeg ja Gathella tuli Raplamaalt aega veetma isa ja onudega mere äärde. Siin on hetki meie ühistest suvistest koosolemistest.05.06 – Kurvad uudised: Sarli poeg Est J Ch Terra Antyda Sani Unreal Hope (Kalle) sureb õnnetusjuhtumi tagajärjel.


22.05 Retriiverite näitus Luigel – Alvini poeg Kämpfer Fänge Tough Gilberto sai Jun Serdi ja oli VSP juunior! Õnnitlused Jaanale ja Tatjanale! Carlo tütar Tramin Gathella  (paremal) oli TP beebi.

Pilt: Merike Kalle21.05. Devon County Show – Sarli õde Trebell Take A Chance On Me on TP!! Õnnitlused, Eve ja Elaine!

Mai keskpaik – Alvin (Tenfield Tori) ja (Tramin) Rhyanna on tuttavatega Venemaal jahikatset tegemas. See õnnestub, augustis saime ka kinnituse kätte.

Aprilli algus: Ukrainast tuleb meile Carlo tütar Tramin Gathella for Ringokris ehk Kaata. Hetki tema kevadest.


14.03 – Crufts. Alvini tädi GB Ch Tenfield Maori Venture on parim emane, saab emaste serdi ja on kokkuvõttes VSP! Õnnitlused Kim ja Pepper!

21.02 Valmiera näitus: Alvin saab Läti serdi!

13.02 – erinäitus, kohtunikeks Jim Richardson ja Malcolm Godefroy (UK). Alvin ja Rianna saavad “suurepärase”, Tim “väga hea” tulemuse. Teeme kõigile ka silmauuringu, tulemus on hea – pärilikke silmahaigusi ei esine.