Est, Lv, Ltu, Balt Ch

Priidik (Reval Dream Esprit)

Kasv. Natalia Melnikova-Stankevitš ja Olga Kostjutšenko

sünd. 30.06.2012

sertifitseeritud teraapiakoer
TP, TP juunior ja kutsikas/ BOB, BOB puppy & junior
2x Est Juuniorsert, Ltu sert/ 2 x EST JunCAC, LTu JCAC

HD-A/A, ED-3/1
(vigastuse tõttu)
Silmad terved (Nov. 2013)
GR_PRA1 vaba(AHT),
GR_PRA2 kandja (AHT)
prcdPRA vaba (mitteametlik)
ICT-A puhas

Kaasomanik: Tõnu Sild

Priidik on jälle üks neist planeerimata koertest, kes meile sattusid ja jäid. Ta tuli kutsikana koos vennaga mitmel korral külla, et metsa ja maaelu tundma õppida, ja vallutas meid oma rahuliku, sõltumatu ja vapra loomusega.

Tema isiksus, lisaks veel kaunid proportsioonid, mahe ilme ja põnev tõutunnistus kallutasid otsuse jätta see poiss omale! Korduvalt on ta saanud näituseringis kiitusi just oma pehme ilme ja kauni liikumise eest.

Priidik on osutunud suurepäraseks õppuriks, kes haarab kõike uut lennult. Ta saab hakkama iga püstitatud ülesandega: kõhklematult tormab ta vette ka kõige raskemates tingimustes, visalt otsib ta peidetud saaki, olgu see siis dummy või lind, kasutades otsingul nii nina kui mälu. Kogemuste kasvades on avardunud ka harrastatavad tegevused: kõhklematult kuuletub ta partnerile nii veepäästes kui sõnakuulekusplatsil, tasakaalukalt kuulab ta raamatukogus lapsi.

Priidik on koer, kelle üle Lord Tweemouth võib uhkust tunda, just sellise iseloomuga peakski olema iga kuldne retriiver.